Ubytování

Apartmány

Pro zájemce, ať už z řad cyklistů, turistů nebo přátel koní nabízíme dva apartmány. První apartmán Stáj je umístěn v podkrovní části nového domu, druhý apartmán Chalupa je v podkroví původní kamenné chalupy. Oba apartmány jsou se samostatným vchodem, od sebe vzdálené 50 metrů.

 Apartmán Stáj 

Apartmán Stáj je prostorné 3kk. Má samostatný vchod po venkovních schodech, velkou terasu s posezením a grilem, vstupní halu, koupelnu se sprchovým koutem, dětský pokoj (paladna s horním lůžkem 80x200, dolním 120x200, případně cestovní postýlka pro nejmenší), ložnice (manželské lůžko 160x200), kuchyň spojená s obývacím pokojem (rozkládací pohovka pro 2 osoby). 

V plně vybavené kuchyňské lince naleznete troubu, sklokeramickou desku, mikrovlnku, myčku. K dispozici je wifi připojení (kvalita připojení se zhoršuje s počtem uživatelů). Mobilní signál pouze některých operátorů nebo na kopci :-). 

Z oken i veliké terasy máte výhled jak do přírody, tak na odpolední pastvinu s koňmi. Při večerním posezení se skleničkou vína budete nadšení oblohou plnou hvězd a nerušeným klidem.  

V ceně apartmánu je povlečení, mycí prostředky, toaletní papír, základní věci do kuchyně typu cukr, sůl apod. a závěrečný úklid.

Tento apartmán si pro svojí rodinnou atmosféru zamilujete.

Domácí mazlíčky v tomto apartmánu neumožňujeme.


Apartmán Chalupa 

Apartmán Chalupa je umístěný v půdních prostorách staré chalupy. Má samostatný nerušený vchod po schodišti z boku chalupy. Tvoří ho jedna obytná místnost s malou kuchyňskou linkou, jídelním stolem a čtyřmi postelemi (1x manželské lůžko, 2x samostatné postele). K apartmánu patří  koupelna, malá terasa s posezením a grilem k dispozici. 

Kuchyňská linka je vybavena mikrovlnkou, rychlovarnou konvicí, ledničkou a elektrickou plotýnkou. K dispozici je wifi připojení (kvalita připojení se zhoršuje s počtem uživatelů). Mobilní signál pouze některých operátorů nebo na kopci :-).

Na zahradě chalupy je pro děti připravena klouzačka, trampolína, dřevěný domeček s hračkami, v letních měsící bazének. Buřtíky můžete opéct na ohništi, dřeva máme dost. 

V ceně apartmánu je povlečení, mycí prostředky, toaletní papír, základní věci do kuchyně typu cukr, sůl apod. a závěrečný úklid.

Tento apartmán je jednoduše zařízený oproti apartmánu Stáj, oproti tomu má skvělou atmosféru staré chalupy.

Pokud si chcete vzít sebou svého domácího mazlíčka, v tomto apartmánu je pobyt umožněn, ale pouze po předchozí domluvě. Berte na vědomí, že v areálu máme také dva volně pobíhající psy flat coated retrievra.